Mudelid MinuEsimeneMaja. Üldkirjeldus, mudelite komplektid LIIS, MELISSA, ANNE

Mudelid MinuEsimeneMaja palkmaja ehitamise mängu komplektides. Kõik tooted on Eestis disainitud ja toodetud.

Mudelid on disainitud ehedast kvaliteetsest põhjamaisest okaspuidust. Siiski ei tasu karta, et meie toodete valmistamine vähendaks kuidagi Eesti metsade suurust – ühest puust saavad omale mängukonstruktori terve linna lapsed. Lisaks võimaldab meie tootmistehnoloogia  kasutada ulatuslikult suurte puidutööstuste kvaliteetseid tükeldusjääke, millest muidu valmistatakse puidugraanuleid (või lähevad need otse kütteks). Meie valmistatavad detailid on ju nii väikesed. Seinapalgi ristlõige on 14x21mm, seinadetailide pikkused on 55mm kuni 390mm. Me ei kasuta ise detailide valmistamisel mingeid keemilisi lisaaineid ega osta ka toorainet, mis on mingil viisil keemiliselt töödeldud.  

Palkmaja ehitamise mäng lastele 4+ . Palju erinevates suurustes mudeleid ja komplekte. Valikus seeriad LIIS, MELISSA ja ANNE

MinuEsimeneMaja – see on  palkmaja ehitamise mäng – konstruktor lastele, mis sisaldab väikestele meistritele sobivas suuruses detaile. Lisaks leidub komplekti pakendis lastele arusaadavalt, piltidel põhinev mudeli(te) ehitusjuhend(id). Pakendatud on mudelite komplektid lainepapist eraldi kaanega karpi. Pakendi kaanel on kaunilt disainitud ja kogu vajalikku informatsiooni sisaldav kujundus.  Detailide komplektidest saavad lapsed ise ( veidi ka vanemate abistamisel ) koostada ehtsa palkmaja miniatuurse mudeli. Me korraldame ka ise lastele õpitubasid, kus nad saavad õppida palkmaja ehitust ja meie poolt valmistatud detailidest palkmaja mudelite koostamist. Komplektis olevad detailid on täpsed koopiad suure maja detailidest ja nendest mängumaja koostamine on samuti vägagi sarnane päris palkmaja ehitamisele. Detailid on jõukohase suurusega täna veel väikestele kuid tulevikus suurtele arhitektidele, ehitusmeistritele ja spetsialistidele. Mudelid seeriates LIIS, MELISSA ja ANNE on valmis kujul erineva suurusega. Valikus on komplektid erineva arvu mudelite koostamiseks. Detailide arv komplektides ulatub 300 detailini – tööd jätkub nii algajatele kui päris proffidele. 

ANNE, MELISSA, LIIS, laadad, MinuEsimeneMaja, palkmaja mudelid
MinuEsimeneMaja, mudelid ANNE4, MELISSA4, ralliauto, puldikas, lumikellukesed

Mudelid ja komplekt LIIS

Mudel LIIS 1

LIIS 1 – detailide komplekt, millest saab koostada ühe palkmaja mudeli, mille suurus valmis kujul on 20x20x24 cm. Komplektis on seinadetailid, katuse kolmnurgad, katuse katteplaadid, üks ukse ja üks aknaraam. Samuti piltidel põhinev ja lapsele hästi arusaadav koostejuhend, ohutus- ja kasutusjuhend. Meie mudelid on disainitud Teie lastele!  Pakendis leidub ka väike riidest õmmeldud kotike, milles on veidi tootmises tekkinud höövlilaastu. Selle eesmärk on koguda pakendis kokku sinna juhuslikult sattunud niiskus, samuti täita mõnda tühja kohta ja kõigele lisaks edastada Teile veidi kordumatut naturaalse puidu aroomi.  Kokku kuulub komplekti 54 detaili.

Detailid on pakendatud kauni pealdisega,  lainepapist ja eraldi kaanega karpi. Pakendi suurus on 25x25x7 cm. Mudeli pilt on illustratiivne aga väga lähedane tegelikule mudeli välimusele. Ainuke erinevus on katuse värvis – tegelikult on mudeli katuseplaadid valmistatud samast materjalist nagu seinapalgid – hästi kuivatatud kvaliteetsest okaspuu saematerjalist ja on heledad. Mudeli ukse ja akna raamid on valmistatud termotöödeldud puidust ja on seetõttu pruunikad nagu illustreeritud pildil. 

 

mudelid, mudel LIIS 1, MinuEsimeneMaja, palkmaja konstruktor lastele
LIIS1 ehitusjuhend, MinuEsimeneMaja
Mudeli LIIS1 pakend, pilt, detailid, MinuEsimeneMaja

Grillipaviljon LIIS

Grillipaviljon LIIS – detailide komplekt, millest saab koostada paviljoni mudeli, mille suurus valmis kujul on 20x20x24 cm. Komplektis on seinadetailid, katuse kolmnurgad ja katuse katteplaadid. Samuti piltidel põhinev ja lapsele hästi arusaadav koostejuhend, ohutus- ja kasutusjuhend. Pakendis leidub ka väike riidest õmmeldud kotike, milles on veidi tootmises tekkinud höövlilaastu. Selle eesmärk on koguda pakendis kokku sinna juhuslikult sattunud niiskus, samuti täita mõnda tühja kohta ja kõigele lisaks edastada Teile veidi kordumatut naturaalse puidu aroomi.  Kokku kuulub komplekti 67 detaili.

Detailid on pakendatud kauni pealdisega,  lainepapist ja eraldi kaanega karpi. Pakendi suurus on 25x25x7 cm.

Mudeli pilt on illustratiivne aga väga lähedane tegelikule mudeli välimusele. Ainuke erinevus on katuse värvis – tegelikult on mudeli katuseplaadid valmistatud samast materjalist nagu seinapalgid – hästi kuivatatud kvaliteetsest okaspuu saematerjalist ja on heledad. 

 

paviljon LIIS
paviljon LIIS 1, ehitusjuhend, MinuEsimeneMaja
paviljon LIIS 1 pakend, pakendi pilt, pakendi kaunistus, mudeli andmed

Komplekt LIIS

Komplekt LIIS  on detailide komplekt millest saab monteerida nii mudelit LIIS 1 kui ka mudelid GRILLIPAVILJON LIIS. Korraga saab monteerida ühe nendest. Osa detaile on kasutuses nii ühe kui teise mudeli ehitamisel, kuna erinevad mudelid baseeruvad identsetel detailidel. Valmis mudelid on suuruses on 20x20x24 cm. Komplektis on seinadetailid, katuse kolmnurgad, katuse katteplaadid. Samuti akna ja ukse raamid mudeli LIIS 1 tarbeks. Pakendisse  kuuluvad ka piltidel põhinevad ja lapsele hästi arusaadavad koostejuhendid mõlema mudeli jaoks ja ohutus- ja kasutusjuhend. Pakendis leidub ka väike riidest õmmeldud kotike, milles on veidi tootmises tekkinud höövlilaastu. Selle eesmärk on koguda pakendis kokku sinna juhuslikult sattunud niiskus, samuti täita mõnda tühja kohta ja kõigele lisaks edastada Teile veidi kordumatut naturaalse puidu aroomi.  Kokku kuulub komplekti 76 detaili.

Detailid on pakendatud kauni pealdisega,  lainepapist ja eraldi kaanega karpi. Pakendi suurus on 28x21x9 cm.

Mudelite pildid on illustratiivsed aga väga lähedased tegelikule mudelite välimusele. Ainuke erinevus on katuse värvis – tegelikult on mudelite katuseplaadid valmistatud samast materjalist nagu seinapalgid – hästi kuivatatud kvaliteetsest okaspuu saematerjalist ja on heledad. 

komplekt LIIS MinuEsimeneMaja, palkmaja konstruktor lastele
Komplekt LIIS, detailide loetelu, MinuEsimeneMaja
komplekti LIIS pakend, pakendi pilt, pakendi kaunistus

Mudelid ja komplekt MELISSA

Mudel MELISSA 1

MELISSA 1 – detailide komplekt, millest saab koostada ühe palkmaja mudeli, mille suurus valmis kujul on 25x25x26 cm. Komplektis on seinadetailid, katuse kolmnurgad, katuse katteplaadid, üks ukse ja kaks aknaraami. Samuti piltidel põhinev ja lapsele hästi arusaadav koostejuhend, ohutus- ja kasutusjuhend. Meie mudelid on disainitud Teie lastele!  Pakendis leidub ka väike riidest õmmeldud kotike, milles on veidi tootmises tekkinud höövlilaastu. Selle eesmärk on koguda pakendis kokku sinna juhuslikult sattunud niiskus, samuti täita mõnda tühja kohta ja kõigele lisaks edastada Teile veidi kordumatut naturaalse puidu aroomi.  Kokku kuulub komplekti 65 detaili.

Detailid on pakendatud kauni pealdisega,  lainepapist ja eraldi kaanega karpi. Pakendi suurus on 28x21x9 cm. Mudeli pilt on illustratiivne aga väga lähedane tegelikule mudeli välimusele. Ainuke erinevus on katuse värvis – tegelikult on mudeli katuseplaadid valmistatud samast materjalist nagu seinapalgid – hästi kuivatatud kvaliteetsest okaspuu saematerjalist ja on heledad. Mudeli ukse ja akna raamid on valmistatud termotöödeldud puidust ja on seetõttu pruunikad nagu illustreeritud pildil.  

mudel MELISSA 1, MinuEsimeneMaja, palkmaja konstruktor lastele
MELISSA 1 ehitusjuhend, ehitusprojekt, MinuEsimeneMaja
Mudelid, MELISSA 1 pakendi illustratsioon, mudeli informatsioon, MinuEsimeneMaja

Mudel MELISSA 2

MELISSA 2 – detailide komplekt, millest saab koostada ühe palkmaja mudeli, mille suurus valmis kujul on 25x40x26 cm. Komplektis on seinadetailid, katuse kolmnurgad, katuse katteplaadid, üks ukse ja kaks aknaraami. Samuti piltidel põhinev ja lapsele hästi arusaadav koostejuhend, ohutus- ja kasutusjuhend. Pakendis leidub ka väike riidest õmmeldud kotike, milles on veidi tootmises tekkinud höövlilaastu. Selle eesmärk on koguda pakendis kokku sinna juhuslikult sattunud niiskus, samuti täita mõnda tühja kohta ja kõigele lisaks edastada Teile veidi kordumatut naturaalse puidu aroomi.  Kokku kuulub komplekti 72 detaili.

Detailid on pakendatud kauni pealdisega,  lainepapist ja eraldi kaanega karpi. Pakendi suurus on 28x21x9 cm. Mudeli pilt on illustratiivne aga väga lähedane tegelikule mudeli välimusele. Ainuke erinevus on katuse värvis – tegelikult on mudeli katuseplaadid valmistatud samast materjalist nagu seinapalgid – hästi kuivatatud kvaliteetsest okaspuu saematerjalist ja on heledad. Mudeli ukse ja akna raamid on valmistatud termotöödeldud puidust ja on seetõttu pruunikad nagu illustreeritud pildil. 

Seda mudelit me eraldi ei turusta. Huvi korral kirjutage meile, kindlasti leiame lahenduse – mudel on meil ju tegelikult olemas. Mudel kuulub komplekti MELISSA, kuhu kuulub kokku 5 mudelit ja see mudel on üks valikutest selles komplektis. Kui soovite kindlasti just seda mudelit eraldi osta, kirjutage meile, täites kontaktivormi meie KONTAKTID lehel. 

Mudelid, MELISSA 2, MinuEsimeneMaja, palkmaja konstruktor lastele, palkmaja ehitamise mäng lastele
Melissa 2 ehitusjuhend, ehitusprojekt, MinuEsimeneMaja

Mudel MELISSA 3

MELISSA 3 – detailide komplekt, millest saab koostada ühe palkmaja mudeli, mille suurus valmis kujul on 25x40x26 cm. Komplektis on seinadetailid, katuse kolmnurgad, katuse katteplaadid, üks ukse ja kaks aknaraami. Samuti piltidel põhinev ja lapsele hästi arusaadav koostejuhend, ohutus- ja kasutusjuhend. Pakendis leidub ka väike riidest õmmeldud kotike, milles on veidi tootmises tekkinud höövlilaastu. Selle eesmärk on koguda pakendis kokku sinna juhuslikult sattunud niiskus, samuti täita mõnda tühja kohta ja kõigele lisaks edastada Teile veidi kordumatut naturaalse puidu aroomi.  Kokku kuulub komplekti 73 detaili.

Detailid on pakendatud kauni pealdisega,  lainepapist ja eraldi kaanega karpi. Pakendi suurus on 28x21x9 cm. Mudeli pilt on illustratiivne aga väga lähedane tegelikule mudeli välimusele. Ainuke erinevus on katuse värvis – tegelikult on mudeli katuseplaadid valmistatud samast materjalist nagu seinapalgid – hästi kuivatatud kvaliteetsest okaspuu saematerjalist ja on heledad. Mudeli ukse ja akna raamid on valmistatud termotöödeldud puidust ja on seetõttu pruunikad nagu illustreeritud pildil. 

Seda mudelit me eraldi ei turusta. Huvi korral kirjutage meile, kindlasti leiame lahenduse – mudel on meil ju tegelikult olemas. Mudel kuulub komplekti MELISSA, kuhu kuulub kokku 5 mudelit ja see mudel on üks valikutest selles komplektis. Kui soovite kindlasti just seda mudelit eraldi osta, kirjutage meile, täites kontaktivormi meie KONTAKTID lehel

Mudelid, MELISSA 3, MinuEsimeneMaja, palkmaja konstruktor lastele, palkmaja ehitamise mäng
MELISSA 3, MinuEsimeneMaja, palkmaja konstruktor lastele, palkmaja ehitamise mäng lastele, puidust mänguasjad, kingitus lapsele

Mudel MELISSA 4

MELISSA 4 – detailide komplekt, millest saab koostada ühe palkmaja mudeli, mille suurus valmis kujul on 25x40x26 cm. Komplektis on seinadetailid, katuse kolmnurgad, katuse katteplaadid, üks ukse ja kaks aknaraami. Samuti piltidel põhinev ja lapsele hästi arusaadav koostejuhend, ohutus- ja kasutusjuhend. Meie mudelid on disainitud Teie lastele! Pakendis leidub ka väike riidest õmmeldud kotike, milles on veidi tootmises tekkinud höövlilaastu. Selle eesmärk on koguda pakendis kokku sinna juhuslikult sattunud niiskus, samuti täita mõnda tühja kohta ja kõigele lisaks edastada Teile veidi kordumatut naturaalse puidu aroomi.  Kokku kuulub komplekti 97 detaili.

Detailid on pakendatud kauni pealdisega,  lainepapist ja eraldi kaanega karpi. Pakendi suurus on 42x29x10 cm. Mudeli pilt on illustratiivne aga väga lähedane tegelikule mudeli välimusele. Ainuke erinevus on katuse värvis – tegelikult on mudeli katuseplaadid valmistatud samast materjalist nagu seinapalgid – hästi kuivatatud kvaliteetsest okaspuu saematerjalist ja on heledad. Mudeli ukse ja akna raamid on valmistatud termotöödeldud puidust ja on seetõttu pruunikad nagu illustreeritud pildil.  

MELISSA 4
MELISSA 4 ehitusjuhend, MinuEsimeneMaja, palkmaja konstruktor lastele, palkmaja ehitamise mäng, puitmaja konstruktor, kingitus lapsele
mudelid, MELISSA 4, MinuEsimeneMaja, palkmaja konstruktor lastele, palkmaja ehitamise mäng, puitmaja konstruktor, laste mäng, kingitus lapsele, kingitus tähtpäevaks

Mudel MELISSA paviljon

Grillipaviljon MELISSA – detailide komplekt, millest saab koostada paviljoni mudeli, mille suurus valmis kujul on 25x25x26 cm. Komplektis on seinadetailid, katuse kolmnurgad ja katuse katteplaadid. Samuti piltidel põhinev ja lapsele hästi arusaadav koostejuhend, ohutus- ja kasutusjuhend. Pakendis leidub ka väike riidest õmmeldud kotike, milles on veidi tootmises tekkinud höövlilaastu. Selle eesmärk on koguda pakendis kokku sinna juhuslikult sattunud niiskus, samuti täita mõnda tühja kohta ja kõigele lisaks edastada Teile veidi kordumatut naturaalse puidu aroomi.  Kokku kuulub komplekti 73 detaili.

 Detailid on pakendatud kauni pealdisega,  lainepapist ja eraldi kaanega karpi. Pakendi suurus on 28x21x9 cm.

Mudeli pilt on illustratiivne aga väga lähedane tegelikule mudeli välimusele. Ainuke erinevus on katuse värvis – tegelikult on mudeli katuseplaadid valmistatud samast materjalist nagu seinapalgid – hästi kuivatatud kvaliteetsest okaspuu saematerjalist ja on heledad. 

Paviljon MELISSA 6, MinuEsimeneMaja, palkmaja konstruktor lastele, palkmaja ehitamise mäng, puitmaja konstruktor, kingitus lapsele, puidust mänguasjad
paviljon MELISSA 6 ehitusjuhend, MinuEsimeneMaja, palkmaja konstruktor lastele, palkmaja ehitamise mäng, kingitus, mäng
paviljon MELISSA 6 pakend, MinuEsimeneMaja

Komplekt MELISSA - kõik MELISSA mudelid üheskoos

Komplekt MELISSA – detailide komplekt, millest saab koostada kõik (kokku 5) seeria  MELISSA  mudelid. Ka need, mida me muidu eraldi ei turusta. Korraga saab monteerida ühe nendest. Osa detaile on kasutuses nii ühe kui teise mudeli ehitamisel, kuna erinevad mudelid baseeruvad identsetel detailidel. Valmis majakesed on suuruses on 25x25x26 kuni 25x40x26 cm. Komplektis on seinadetailid, katuse kolmnurgad, katuse katteplaadid. Samuti akna ja ukse raamid mudelite tarbeks. Komplekti kuuluvad mudelid MELISSA 1, MELISSA 2, MELISSA 3, MELISSA 4, paviljon MELISSA. Pakendisse  kuuluvad ka piltidel põhinevad ja lapsele hästi arusaadavad ehitusjuhendid kõigi MELISSA mudelite koostamiseks ja samuti ohutus- ja kasutusjuhend.

 Me oleme disaininud ja valmistanud kõik need tooted suure armastusega puitmajade vastu ja soovime Teie lastele palju ehitusrõõmu. Et nad leiaks samasuguse kiindumuse palkmajade vastu nagu seda on meil endil. Pakendis leidub ka väike riidest õmmeldud kotike, milles on veidi tootmises tekkinud höövlilaastu. Selle eesmärk on koguda pakendis kokku sinna juhuslikult sattunud niiskus, samuti täita mõnda tühja kohta ja kõigele lisaks edastada Teile veidi kordumatut naturaalse puidu aroomi.  Kokku kuulub komplekti 124 detaili. Kõik detailid on peale töötlust korralikult lihvitud ja läbinud tiheda kontrolli.

Detailid on pakendatud kauni pealdisega,  lainepapist ja eraldi kaanega karpi. Pakendi suurus on 42x29x10 cm.

Mudelite pildid on illustratiivsed aga väga lähedased tegelikule mudelite välimusele. Ainuke erinevus on katuse värvis – tegelikult on mudelite katuseplaadid valmistatud samast materjalist nagu seinapalgid – hästi kuivatatud kvaliteetsest okaspuu saematerjalist ja on heledad. 

mudelid, komplekt MELISSA, MinuEsimeneMaja, lainepapist karp kaanega, pakendi pilt
komplekti MELISSA detailide spets, MinuEsimeneMaja

Mudelid ja komplekt ANNE

Mudel ANNE 1

ANNE 1 – detailide komplekt, millest saab koostada ühe palkmaja mudeli, mille suurus valmis kujul on 40x25x30 cm. Komplektis on seinadetailid, katuse kolmnurgad, katuse katteplaadid, üks ukse ja kolm aknaraami. Samuti piltidel põhinev ja lapsele hästi arusaadav koostejuhend, ohutus- ja kasutusjuhend. Pakendis leidub ka väike riidest õmmeldud kotike, milles on veidi tootmises tekkinud höövlilaastu. Selle eesmärk on koguda pakendis kokku sinna juhuslikult sattunud niiskus, samuti täita mõnda tühja kohta ja kõigele lisaks edastada Teile veidi kordumatut naturaalse puidu aroomi.  Kokku kuulub komplekti 89 detaili.

 Detailid on pakendatud kauni pealdisega,  lainepapist ja eraldi kaanega karpi. Pakendi suurus on 42x29x10 cm. Mudeli pilt on illustratiivne aga väga lähedane tegelikule mudeli välimusele. Ainuke erinevus on katuse värvis – tegelikult on mudeli katuseplaadid valmistatud samast materjalist nagu seinapalgid – hästi kuivatatud kvaliteetsest okaspuu saematerjalist ja on heledad. Mudeli ukse ja akna raamid on valmistatud termotöödeldud puidust ja on seetõttu pruunikad nagu illustreeritud pildil. 

Seda mudelit me eraldi ei turusta. Huvi korral kirjutage meile, kindlasti leiame lahenduse – mudel on meil ju tegelikult olemas. Mudel kuulub komplekti ANNE, kuhu kuulub kokku 6 mudelit ja see mudel on üks valikutest selles komplektis. Kui soovite kindlasti just seda mudelit eraldi osta, kirjutage meile, täites kontaktivormi meie KONTAKTID lehel. 

ANNE 1, MinuEsimeneMaja, palkmaja konstruktor lastele
ANNE 1 ehitusjuhend osa 1, MinuEsimeneMaja, palkmaja konstruktor lastele
ANNE 1 ehitusjuhend osa 2, MinuEsimeneMaja, palkmaja konstruktor lastele

Mudel ANNE 2

ANNE 2 – detailide komplekt, millest saab koostada ühe palkmaja mudeli, mille suurus valmis kujul on 40x40x30 cm. Komplektis on seinadetailid, katuse kolmnurgad, katuse katteplaadid, üks ukse ja kolm aknaraami. Samuti piltidel põhinev ja lapsele hästi arusaadav koostejuhend, ohutus- ja kasutusjuhend. Pakendis leidub ka väike riidest õmmeldud kotike, milles on veidi tootmises tekkinud höövlilaastu. Selle eesmärk on koguda pakendis kokku sinna juhuslikult sattunud niiskus, samuti täita mõnda tühja kohta ja kõigele lisaks edastada Teile veidi kordumatut naturaalse puidu aroomi.  Kokku kuulub komplekti 96 detaili.

 Detailid on pakendatud kauni pealdisega,  lainepapist ja eraldi kaanega karpi. Pakendi suurus on 42x29x10 cm. Mudeli pilt on illustratiivne aga väga lähedane tegelikule mudeli välimusele. Ainuke erinevus on katuse värvis – tegelikult on mudeli katuseplaadid valmistatud samast materjalist nagu seinapalgid – hästi kuivatatud kvaliteetsest okaspuu saematerjalist ja on heledad. Mudeli ukse ja akna raamid on valmistatud termotöödeldud puidust ja on seetõttu pruunikad nagu illustreeritud pildil. 

Seda mudelit me eraldi ei turusta. Huvi korral kirjutage meile, kindlasti leiame lahenduse – mudel on meil ju tegelikult olemas. Mudel kuulub komplekti ANNE, kuhu kuulub kokku 6 mudelit ja see mudel on üks valikutest selles komplektis. Kui soovite kindlasti just seda mudelit eraldi osta, kirjutage meile, täites kontaktivormi meie KONTAKTID lehel. 

ANNE 2, MinuEsimeneMaja, palkmaja konstruktor lastele
ANNE 2 ehitusjuhend osa 1, MinuEsimeneMaja
ANNE 2 ehitusjuhend osa 2, MinuEsimeneMaja, palkmaja konstruktor lastele

Mudel ANNE 3

ANNE 3 – detailide komplekt, millest saab koostada ühe palkmaja mudeli, mille suurus valmis kujul on 40x40x30 cm. Komplektis on seinadetailid, katuse kolmnurgad, katuse katteplaadid, üks ukse ja kolm aknaraami. Samuti piltidel põhinev ja lapsele hästi arusaadav koostejuhend, ohutus- ja kasutusjuhend. Pakendis leidub ka väike riidest õmmeldud kotike, milles on veidi tootmises tekkinud höövlilaastu. Selle eesmärk on koguda pakendis kokku sinna juhuslikult sattunud niiskus, samuti täita mõnda tühja kohta ja kõigele lisaks edastada Teile veidi kordumatut naturaalse puidu aroomi.  Kokku kuulub komplekti 97 detaili.

Detailid on pakendatud kauni pealdisega,  lainepapist ja eraldi kaanega karpi. Pakendi suurus on 42x29x10 cm. Mudeli pilt on illustratiivne aga väga lähedane tegelikule mudeli välimusele. Ainuke erinevus on katuse värvis – tegelikult on mudeli katuseplaadid valmistatud samast materjalist nagu seinapalgid – hästi kuivatatud kvaliteetsest okaspuu saematerjalist ja on heledad. Mudeli ukse ja akna raamid on valmistatud termotöödeldud puidust ja on seetõttu pruunikad nagu illustreeritud pildil. 

Seda mudelit me eraldi ei turusta. Huvi korral kirjutage meile, kindlasti leiame lahenduse – mudel on meil ju tegelikult olemas. Mudel kuulub komplekti ANNE, kuhu kuulub kokku 6 mudelit ja see mudel on üks valikutest selles komplektis. Kui soovite kindlasti just seda mudelit eraldi osta, kirjutage meile, täites kontaktivormi meie KONTAKTID lehel. 

ANNE 3, MinuEsimeneMaja, palkmaja konstruktor lastele
ANNE 3 ehitusjuhend osa 1, MinuEsimeneMaja, palkmaja konstruktor lastele
ANNE 3 ehitusjuhend osa 2, MinuEsimeneMaja, palkmaja konstruktor lastele

Mudelid, ANNE 4

ANNE 4 – detailide komplekt, millest saab koostada ühe palkmaja mudeli, mille suurus valmis kujul on 40x40x30 cm. Komplektis on seinadetailid, katuse kolmnurgad, katuse katteplaadid, üks ukse ja kolm aknaraami. Samuti piltidel põhinev ja lapsele hästi arusaadav koostejuhend, ohutus- ja kasutusjuhend. Meie mudelid on disainitud Teie lastele! Pakendis leidub ka väike riidest õmmeldud kotike, milles on veidi tootmises tekkinud höövlilaastu. Selle eesmärk on koguda pakendis kokku sinna juhuslikult sattunud niiskus, samuti täita mõnda tühja kohta ja kõigele lisaks edastada Teile veidi kordumatut naturaalse puidu aroomi.  Kokku kuulub komplekti 127 detaili.

Detailid on pakendatud kauni pealdisega,  lainepapist ja eraldi kaanega karpi. Pakendi suurus on 42x29x10 cm. Mudeli pilt on illustratiivne aga väga lähedane tegelikule mudeli välimusele. Ainuke erinevus on katuse värvis – tegelikult on mudeli katuseplaadid valmistatud samast materjalist nagu seinapalgid – hästi kuivatatud kvaliteetsest okaspuu saematerjalist ja on heledad. Mudeli ukse ja akna raamid on valmistatud termotöödeldud puidust ja on seetõttu pruunikad nagu illustreeritud pildil.  

ANNE 4, MinuEsimeneMaja, palkmaja konstruktor lastele
ANNE 4 ehitusjuhend osa 1, MinuEsimeneMaja
ANNE 4 ehitusjuhend osa 2, MinuEsimeneMaja, palkmaja konstruktor lastele

Mudelid, ANNE 5

ANNE 5 – detailide komplekt, millest saab koostada ühe palkmaja mudeli, mille suurus valmis kujul on 40x40x30 cm. Komplektis on seinadetailid, katuse kolmnurgad, katuse katteplaadid, kaks ukse ja viis aknaraami. Samuti piltidel põhinev ja lapsele hästi arusaadav koostejuhend, ohutus- ja kasutusjuhend. Meie mudelid on disainitud Teie lastele! Pakendis leidub ka väike riidest õmmeldud kotike, milles on veidi tootmises tekkinud höövlilaastu. Selle eesmärk on koguda pakendis kokku sinna juhuslikult sattunud niiskus, samuti täita mõnda tühja kohta ja kõigele lisaks edastada Teile veidi kordumatut naturaalse puidu aroomi.  Kokku kuulub komplekti 135 detaili.

Detailid on pakendatud kauni pealdisega,  lainepapist ja eraldi kaanega karpi. Pakendi suurus on 42x29x10 cm. Mudeli pilt on illustratiivne aga väga lähedane tegelikule mudeli välimusele. Ainuke erinevus on katuse värvis – tegelikult on mudeli katuseplaadid valmistatud samast materjalist nagu seinapalgid – hästi kuivatatud kvaliteetsest okaspuu saematerjalist ja on heledad. Mudeli ukse ja akna raamid on valmistatud termotöödeldud puidust ja on seetõttu pruunikad nagu illustreeritud pildil. 

ANNE 5, mudel lisatoaga, MinuEsimeneMaja
ANNE 5, ehitusjuhend osa 1, MinuEsimeneMaja, palkmaja konstruktor lastele
ANNE 5 ehitusjuhend osa 2, MinuEsimeneMaja, palkmaja konstruktor lastele

Mudelid, Paviljon ANNE

Paviljon ANNE  – detailide komplekt, millest saab koostada ühe palkmaja mudeli, mille suurus valmis kujul on 40x40x30 cm. Komplektis on seinadetailid, katuse kolmnurgad ja katuse katteplaadid. Samuti piltidel põhinev ja lapsele hästi arusaadav koostejuhend, ohutus- ja kasutusjuhend. Meie mudelid on disainitud Teie lastele! Pakendis leidub ka väike riidest õmmeldud kotike, milles on veidi tootmises tekkinud höövlilaastu. Selle eesmärk on koguda pakendis kokku sinna juhuslikult sattunud niiskus, samuti täita mõnda tühja kohta ja kõigele lisaks edastada Teile veidi kordumatut naturaalse puidu aroomi.  Kokku kuulub komplekti 123 detaili.

Detailid on pakendatud kauni pealdisega,  lainepapist ja eraldi kaanega karpi. Pakendi suurus on 42x29x10 cm. Mudeli pilt on illustratiivne aga väga lähedane tegelikule mudeli välimusele. Ainuke erinevus on katuse värvis – tegelikult on mudeli katuseplaadid valmistatud samast materjalist nagu seinapalgid – hästi kuivatatud kvaliteetsest okaspuu saematerjalist ja on heledad.  

Paviljon ANNE, MinuEsimeneMaja, väga suur paviljon, plakmaja konstruktor lastele
paviljon ANNE ehitusjuhend osa 1, MinuEsimeneMaja, palkmaja konstruktor lastele
Paviljon ANNE ehitusjuhend osa 2, MinuEsimeneMaja, palkmaja konstruktor lastele

Mudelid, CARPORT ANNE

Carport ANNE  – detailide komplekt, millest saab koostada ühe palkmaja mudeli, mille suurus valmis kujul on 40x40x30 cm. Mudeli erinevus PAVILJON ANNEst on tagumiste nurkade tugevam konstruktsioon, mis teeb ehitise stabiilsemaks. Kuna eesmärk on seda mudelit pärast ehituse lõpetamist kasutata näiteks puldiautode garaazina, on hoonet tugevdatud, et ta püsiks püsti ka peale kokkupõrget auto ja hoone kandekonstruktsiooni vahel  Komplektis on seinadetailid, katuse kolmnurgad ja katuse katteplaadid. Samuti piltidel põhinev ja lapsele hästi arusaadav koostejuhend, ohutus- ja kasutusjuhend. Meie mudelid on disainitud Teie lastele! Pakendis leidub ka väike riidest õmmeldud kotike, milles on veidi tootmises tekkinud höövlilaastu. Selle eesmärk on koguda pakendis kokku sinna juhuslikult sattunud niiskus, samuti täita mõnda tühja kohta ja kõigele lisaks edastada Teile veidi kordumatut naturaalse puidu aroomi.  Kokku kuulub komplekti 123 detaili.

Detailid on pakendatud kauni pealdisega,  lainepapist ja eraldi kaanega karpi. Pakendi suurus on 42x29x10 cm. Mudeli pilt on illustratiivne aga väga lähedane tegelikule mudeli välimusele. Ainuke erinevus on katuse värvis – tegelikult on mudeli katuseplaadid valmistatud samast materjalist nagu seinapalgid – hästi kuivatatud kvaliteetsest okaspuu saematerjalist ja on heledad.  

Mudelid, Carport ANNE, MinuEsimeneMaja, palkmaja konstruktor lastele, suur garaaz puldikale
Carport ANNE ehitusjuhend osa 1, MinuEsimeneMaja, palkmaja konstruktor lastele
Carport ANNE ehitusjuhend osa 2, MinuEsimeneMaja, palkmaja konstrukor lastele

Komplekt ANNE - kõik ANNE mudelid ühes pakendis

Komplekt ANNE – detailide komplekt, millest saab koostada kõik seeria  ANNE  mudelid. Ka need, mida me muidu eraldi ei turusta. Korraga saab monteerida ühe nendest. Osa detaile on kasutuses nii ühe kui teise mudeli ehitamisel, kuna erinevad mudelid baseeruvad identsetel detailidel. Valmis majakesed on suuruses on 40x25x30 kuni 40x40x30 cm. Komplektis on seinadetailid, katuse kolmnurgad, katuse katteplaadid. Samuti akna ja ukse raamid mudelite tarbeks. Pakendisse  kuuluvad ka piltidel põhinevad ja lapsele hästi arusaadavad ehitusjuhendid kõigi ANNE mudelite koostamiseks ja samuti ohutus- ja kasutusjuhend.

Komplekti kuuluvad mudelid ANNE 1, ANNE 2, ANNE 3, ANNE 4, ANNE 5, paviljon ANNE. Standardkomplektis on koos teiste mudelitega  Paviljon ANNE ja ei ole piisavalt detaile Carport ANNE monteerimieks, kuna need on sarnased mudelid. Soovi korral kirjutage meile, alati saab komplektis kas vahetada osa detaile välja nii et seal oleks Paviljoni asemel Carport või  alati saame ka lisada detaile nii et saab monteerida nii paviljon kui Carporti.

 Me oleme disaininud ja valmistanud kõik need tooted suure armastusega puitmajade vastu ja soovime Teie lastele palju ehitusrõõmu. Et nad leiaks samasuguse kiindumuse palkmajade vastu nagu seda on meil endil. Pakendis leidub ka väike riidest õmmeldud kotike, milles on veidi tootmises tekkinud höövlilaastu. Selle eesmärk on koguda pakendis kokku sinna juhuslikult sattunud niiskus, samuti täita mõnda tühja kohta ja kõigele lisaks edastada Teile veidi kordumatut naturaalse puidu aroomi.  Kokku kuulub komplekti 187 detaili. Kõik detailid on peale töötlust korralikult lihvitud ja läbinud tiheda kontrolli.

Pakend ja saatmine

Detailid on pakendatud kauni pealdisega,  lainepapist ja eraldi kaanega karpi. Pakendi suurus on 42x29x10 cm.

Mudelite pildid on illustratiivsed aga väga lähedased tegelikule mudelite välimusele. Ainuke erinevus on katuse värvis – tegelikult on mudelite katuseplaadid valmistatud samast materjalist nagu seinapalgid – hästi kuivatatud kvaliteetsest okaspuu saematerjalist ja on heledad. 

mudelid, komplekt ANNE, MinuEsimeneMaja, palkmaja konstruktor lastele, 6 erinevat mudelit ühe pakendi detailidest
komplekti ANNE detailide kokkuvõte, spetsifikatsioon, MinuEsimeneMaja, palkmaja konstruktor lastele
Shopping Cart