Küpsised

Küpsiste poliitika

Mis on küpsised?

Kasutame veebilehel ja mobiilirakenduses küpsiseid ja sarnaseid tehnoloogiaid, nt. pikslisildid (inglise keeles Pixel Tags), veebimajakaid (inglise keeles Web Beacons), võrguandmete kogujaid (inglise keeles clear GIF) jms, (edaspidi kõik koos – Küpsised). Need aitavad meil tagada meie veebilehe ja/või mobiilirakenduse toimimist ja funktsionaalsust, pakkuda teile täiendavaid teenuseid, koguda analüütilist ja statistilist sirvimisteavet, isikupärastada teie sirvimiskogemust ja turundust. Küpsised ei ole viirused ega ei kahjusta teie arvutit ega seadet.

Kuidas ma saan küpsistevalikuid hallata?

Seaduse järgimiseks küsime enne analüütiliste ja sihtivate (äriliste) küpsiste kasutamist Sinu nõusolekut. Igal ajal saad analüütiliste ja sihtivate (äriliste) küpsistega nõustuda või neist keelduda, muutes nende küpsiste seadeid allpool. Muudatuste jõustumiseks peate kustutama ka teie eelneval nõusolekul sisestatud küpsiseid.

Muude kategooriate küpsised rakendatakse vastavalt seadusele või meie õigustatud huvide alusel, seega ei ole teie nõusolek vajalik.

Milliseid küpsiseid kasutame ja millistel eesmärkidel?

Küpsised liigitatakse kategooriatesse vastavalt nende olemusele ja eesmärgile: funktsionaalsed, analüütilised ja suunatud ehk turundusküpsised.

 

Kolmandate osapoolte sisu ja küpsised

Mõni meie veebisaidi või mobiilirakenduse leht sisaldab sisu (pistikprogramme) kolmandatelt osapooltelt, nagu YouTube, Vimeo, Facebook. Tavaliselt on selline kolmanda osapoole sisu meie veebisaidil ja mobiilirakenduses tähistatud vastava kolmanda osapoole logoga.

Kui kasutate kolmanda osapoole sisu (näiteks vaatate YouTube’i videot ja klõpsate Facebookis linki “jaga”), võib see kolmas osapool oma äranägemise järgi ise seada talle kuuluvad küpsised ja koguda andmeid, justkui teie sirviksite talle kuuluvat oma veebilehte.

Kolmandad osapooled, olenemata nende sisust meie veebilehel või mobiilirakenduses, tegutsevad sõltumatute andmetöötlejatena ja võivad küpsistega kogutud andmeid kasutada muul kui käesolevas Küpsistepoliitikas määratletud eesmärgil või viisil. Meil pole seda mõjutada, meil pole selle üle kontrolli, seega peaksite enne kolmanda osapoole sisu kasutamist lugema konkreetse kolmanda isiku privaatsusdokumente.

Allpool on toodud lingid kõige populaarsematele kolmandate isikute privaatsusdokumentidele:

Suunatud ehk turundusküpsised

Shopping Cart